Nasza kadra

Ciocia Dagmara

Dyrektor przedszkola

Mam na imię Dagmara, jestem dyrektorem i właścicielem przedszkola. Ukończyłam pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim i posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, zarówno z tymi małymi, jak i dużymi. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, a moje zainteresowanie edukacją leśną sprawiło, że zapragnęłam stworzyć cudownie miejsce wspierające rozwój dzieci jakim jest nasze przedszkole. Jestem trenerem biznesu, prowadziłam również szkolenia z umiejętności społecznych. Brałam udział w wielu warsztatach leśnych, w tym w „Leśnej Akademii” w ramach programu NoweFio 2021 Narodowego Instytutu Wolności. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, indywidulane podejście i szacunek do małego człowieka jest dla mnie najważniejszy. W naszym przedszkolu odpowiadam głównie za rekrutacje, adaptacje i kontakt z rodzicami, który jest kluczowy dla właściwego funkcjonowania dzieci w naszym przedszkolu. Prywatnie jestem miłośniczką podróży, gór i tańca.

Ciocia Magda

Wicedyrektor, nauczyciel edukacji przedszkolnej, logopeda

Jestem nauczycielem mianowanym, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Swoją karierę rozpoczęłam w szkole podstawowej, gdzie spełniałam się w pracy jako nauczycielka języka polskiego, historii i społeczeństwa, a także terapeuta pedagogiczny. Ukończyłam studia II stopnia na specjalizacji: Terapia pedagogiczna, a także Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna. Po zakończeniu edukacji na studiach podyplomowych z zakresu logopedii, rozpoczęłam swoją przygodę jako Słowopeda. Jestem certyfikowanym Trenerem Treningu Umiejętności Społecznych (TUS), instruktorką Masażu dzieci i niemowląt metodą Shantala, ukończyłam studia III stopnia z zakresu pedagogiki, a także studia podyplomowe z nauczania języka angielskiego w przedszkolu i szkole podstawowej. Prywatnie wielka fanka czytania – na Instagramie prowadzę konto, które zrzesza osoby, czytające moje recenzje.

Ciocia Patrycja

Nauczyciel edukacji przedszkolnej, pedagog specjalny

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej i pedagogiem specjalnym. Ukończyłam Wychowanie przedszkolne z wczesnym wspomaganiem rozwoju na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki. W ostatnim czasie zainteresowałam się tematyką Terapii Ręki i zostałam Terapeutą Ręki.
Moją ścieżkę zawodową rozpoczęłam w szkołach jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, a następnie pracowałam w roli pedagoga specjalnego. Praca z dziećmi pokazała mi jak dużo empatii i ciepła potrzebuje każdy.
W wolnych chwilach rozwijam moje umiejętności językowe, czytam książki o rozwoju osobistym. Wyjścia do parku z psem są moją codziennością.

Ciocia Julita

Nauczyciel edukacji przedszkolnej

Jestem Julita – ciocia w „Akademii Leśnych Lisków”. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Aktualnie kontynuuje kierunek na studiach magisterskich. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz posiadam kwalifikacje dyplomowanej opiekunki. W mojej pracy dbam o wszechstronny rozwój dzieci, tym samym dbając o zaspakajanie potrzeb każdego z osobna. W wolnych chwilach podróżuje, jeżdżę na rolkach, gram na gitarze i śpiewam.

Ciocia Sofii

Asystent nauczyciela

Mam na imię Zosia i jestem ciocią w Akademii Leśnych Lisków. Ukończyłam kurs opiekunki dziecięcej, pracowałam w żłobku jako opiekunka dziecięca przez 3 ostatnie lata. Bardzo lubię pracę z dziećmi i pragnę się w tym kierunku rozwijać. Mam 2 córeczki, więc znam dużo zabaw i piosenek 😊 Umiem świetnie dogadywać się z dzieckiem i znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Jestem wesoła, energiczna i chętnie dziele się swoim pozytywnym nastawieniem z innymi. Lubię uczyć się i zdobywać nowe doświadczenia.

Ciocia Vidya

Nauczyciel języka angielskiego

Mam na imię Vidya i mam przyjemność pracować we wspaniałym przedszkolu, gdzie pomagam dzieciom uczyć się, wyrażać i komunikować w języku angielskim. Wcześniej pracowałam jako nauczyciel umiejętności miękkich w przedszkolu w Indiach i w Jersey City, USA. Obcowanie z dziećmi i pomaganie im we wzrastaniu jest moją pasją i sprawia, że jestem szczęśliwa. Prywatnie lubię gotować, spacerować i podróżować z moją córką.